O nás | Diamantová technika

O nás

Zabýváme se prodejem nových strojů a diamantových nástrojů značky GÖLZ. V naší nabídce naleznete široké spektrum kvalitních diamantových pil, jádrových vrtaček, diamantových řezacích kotoučů a lan, stejně jako celou řadu vynikajících jádrových vrtacích korunek.

Naše firma sídlí v centru Prahy v Plaské ulici 588/9, na pomezí Malé Strany a Smíchova. Na stejné adrese se také nachází náš obchod. Podle sídla je zřejmé, že naší hlavní oblastí působnosti je Praha a její okolí, jsme ale schopni dodávat zboží na jakékoliv místo v celé České republice.

Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti jádrového vrtání. Zejména se však můžeme opřít o produktové a odborné zázemí německé firmy GÖLZ, tradičního výrobce strojů a diamantových nástrojů pro stavební průmysl. Veškeré výrobky této firmy naleznete v naší nabídce. S jejími odborníky také konzultujeme jak otázky prodeje, tak i technické záležitosti spojené s jádrovým vrtáním.

Naše nabídka

Diamantové pily

Stolové, mostové a blokové diamantové pily

více »

Jádrové vrtačky a vrtací soupravy

Kompletní nabídka jádrových vrtaček a vrtacích souprav.

více »

Diamantové řezné kotouče

Velký výběr vysoce kvalitních diamantových řezných kotoučů.

více »

Rychlé doručení po Praze

Do 4 hodin doručíme po Praze korunky a kotouče.

více »

Akce

21. 05. 2016 | Mostové pily GŐLZ TS250 a GS350 za výhodné ceny!

Nabízíme Vám prvotřídní německé mostové pily GŐLZ TS250 a GS350, které jsou ideální pro řezání nejrůznějších typů materiálů. Vyznačují se profesionálním zpracováním v pověstné německé kvalitě, naprostou spolehlivostí, přesností a [...]

Novinky

04. 01. 2016 | Obchod otevřen

Dnes jsme opět otevřeli náš obchod v Plaské 9, Praha 5. Během celého roku zde budeme připraveni na Vaši návštěvu. Rádi Vám poskytneme veškeré informace a poradíme s výběrem optimálních [...]